Stoppy MBB Kit 219-700.C230LC Electromechanical Bollards (BFT Italy)
https://www.yamdoors.com/web/image/product.template/761/image_1920?unique=78f3c97
(0 review)
Stoppy MBB Kit 219-700.C230LC R950009 00003 Electromechanical Bollards
H = 700 mm
D = 220 mm
Painted Steel Stem RAL 7015
Thickness of Steel = 6mm